Zaznacz stronę

Będąc w centrum Polski mamy zbliżoną odległość zarówno do morza, jak i w góry, a to nie wątpliwie ogromny plus życia w centralnej Polsce, ale organizując imprezy dla firm musimy spojrzeć na jeszcze inne aspekty:

  1. Imprez dla firmy w centrum Polski – to pewnego rodzaju sprawiedliwość i łatwość dostania się wszystkim, niezależnie, czy ktoś przyjeżdża na spotkanie firmowe z południa, północy, wschodu, czy zachodu. Ktoś kto mieszka nawet na krańcach Polski może się do centrum dostać w czasie do 5 godzin, a w większości przypadków jest to czas do 2 godzin.
  2. Centrum Polski posiada bardzo atrakcyjne miejsca, jeziora, lasy, enklawy ciszy i spokoju, ale także wyjątkowe miasta, jak chociażby Toruń, Gniezno, czy Łódź.
  3. Centralna Polska jest doskonale skomunikowana z resztą kraju i świata. Zarówno samochodami, pociągami, jak również dużą ilością lotnisk w przypadku gości z zagranicy zaproszonych na konferencję.
  4. W centrum naszego kraju mamy ogromny wybór hoteli, zarówno takich, które doskonale sprawdzają się pod kątem imprez integracyjnych, jak również hoteli bardzo ekskluzywnych, dużych i małych. Z dużymi salami i terenami dookoła doskonale zagospodarowanymi.
  5. Wreszcie centrum Polski oferuje ogromną ilość atrakcji – stałych, które są dostępne przez okrągły rok, jak również sezonowych, czynnych np. w okresie letnim. Centrum Polski to miejsce spotkań! Najsłynniejsze imprezy targowe w Poznaniu, Łodzi i Warszawie, kongresy medyczne i cykliczne imprezy targowe na terenach hoteli. Z tego też powodu w centralnej Polsce funkcjonuje mnóstwo agencji z atrakcjami dla firm, a wśród nich jedna z czołowych agencji eventowych w Polsce – grupa ARTMANN.  

Zapraszamy do centralnej Polski!