Zaznacz stronę

Niesamowity, niepowtarzalny, niezapomniany, jedyny w swoim rodzaju, tak właśnie określany jest jeden z najlepszych torów w Polsce przez uczestników wydarzeń na nim zorganizowanych. Mają rację – robi ogromne wrażenie! Ponad 4000 m długości toru i jednocześnie z niesamowitą 560 metrową najdłuższą prostą zapierającą dech w klatce piersiowej. Tor Poznań podzielony jest na dwie części:przystosowaną do mocnych samochodów i zwinnych dwukołowców oraz drugą kartingową, obie posiadają 12 metrów szerokości.

Idealna atrakcja w centralnej Polsce dla fanów motoryzacji, którym w żyłach płynie wysokooktanowa benzyna, a ich serce zaczyna szybciej bić na dźwięk widlastych V8. 

Super opcją jest także dla petrolheadów z rodzinami, ponieważ to idealna miejsce na piknik. Masa otaczających nas atrakcji, a najważniejszą z nich prócz głównego toru jest tor kartingowy.

Dzięki wspaniałej renomie i ogromnej popularności na torze organizowane są wspaniałe imprezy motoryzacyjne i rodzinne, dzięki którym można spełnić największe motoryzacyjne marzenia.

Jeśli nie posiadasz strikte sportowego samochodu, możesz skorzystać z lokalnych wypożyczalni i zająć miejsce za kierownicą wymarzonego auta lub zasiąść na miejscu pasażera i zobaczyć jak robi to profesjonalny kierowca wyścigowy. Do wyboru ogromna paleta pojazdów: ferrari, lamborghini, porsche, bmw ,audi ,nissan, ktm i wiele innych.

Wybierz się na jeden z eventów, zabierz znajomych, rodzinę i bawcie się oglądając największe imprezy motoryzacyjne w Polsce.

Ja miałem okazję wziąć udział w spotkaniu zorganizowanym przez firmę ARTMANN  Mieliśmy dzień fantastycznych przeżyć, z których do dzisiaj pozostało mnóstwo najlepszych wspomnień! Masa atrakcji i kompleksowa obsługa to ich zdecydowany atut. 

Gorąco polecam!!!